Yücetepe Demirdöküm Servisi

Yücetepe Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Yücetepe Servisi

Demirdöküm Yücetepe Servisi


Çankaya Demirdöküm Servisi yedek parça ve malzeme temini için de eksiksiz olarak donattığımız malzeme depolarımız ile hizmetinizdedir. Çankaya ilçemizin her semti  için servis verme kabiliyetimizin ve donanımımızın olduğunu da parantez içinde belirtmek isteriz.

Demirdöküm Servisi olarak bizim siz değerli tüketicilerimiz için verebileceğimiz en büyük tavsiye kombi cihazlarınızı kullanım prosedürlerine uygun olarak çalıştırmanızdır. Unutmayınız ki kombi cihazları durduk yere bozulmaz. Sıklıkla gördüğümüz durum bilinçsiz kullanımdır. Arızalarınızın altında yatan en büyük sebep budur.

Bunun için Çankaya Demirdöküm Servisi olarak önemle belirtmek isteriz ki kullanım kılavuzlarınızı her detayı dikkatli bir şekilde okuyunuz ve cihazın ilk çalıştırmalarını Çankaya Demirdöküm Yetkili Servisi personellerine yaptırarak ürünü garanti altına aldırınız.

Demirdöküm Yetkili Servisi ile yapacağınız görüşmeler neticesinde garanti belgeleriniz onaylanarak her yönden güvence altına alınırsınız. Burada en önemli husus kombi cihazınızın da garantiye alınması ile beraber paranızın da korunmasıdır.

Çankaya Demirdöküm Servisi arıza açan, çalışmayan, sıcak su üretmeyen cihazlarınız için yılın istisnasız her günü başarılı bir şekilde görev yapmaktadır. Mobil ekiplerimiz ile şehrin tüm bölgelerini tarayarak eksiksiz ve zaman kaybı yaşamadan size ulaşmaktayız.

Demirdöküm kullanıcısı olarak kombi bakımlarınız için de bizlere merkez numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz veya müsait olduğunuz gün için alacağınız randevuya sadık kalacak olan personellerimiz tam kararlanan saatte sizlerin ev ve ofislerine gelerek Demirdöküm kombi bakımlarınızı gerçekleştirecektir.

Unutmamanız gereken bir husus da bakımsız kombi cihazlarının sürekli sorun yaratma potansiyelidir. Benim kombim çalışıyor, arıza yapmadı, ne gerek var bakıma diye düşünmeyin. Demirdöküm kombi cihazınızın çalışması, sorun olmadığı anlamına gelmez.

Çankaya Demirdöküm Servisi çalışanları bakım esnasında ürünü komple elden geçirerek sorunsuz ve masrafsız kullanımınızın yolunu açacaktır. Bakımsız kombi çok gaz harcayacağı için bütçenize de fazladan  yük getirecektir. Kombi bakımında kısaca uygulanan işlemler şöyledir;

  • Cihazın komple temizliği
  • Su ve gaz kaçak kontrolü
  • Filtre temizliği
  • Peteklerin ısınma performansı
  • Gerek duyulması halinde sistemdeki suyun değişimi
  • Gaz yanma ayarlarının yapılması
  • Basınç ve genleşme tankı kontrolü


Bu saydığımız işlemlerin yapılması sizin için ve cihaz için hayati önem taşır. Her yıl sonbaharda yapılmasını tavsiye ettiğimiz bu işlem kesinlikle göz ardı edilmemelidir.

 

Sayfamızı Paylaşın